fotograf starogard gdanski sesje zdjeciowe

Studio czy plener?

Plener kontra studio! Jaka forma zdjęć trafia do Waszych serc?

Fotografia to moja pasja. Pragnę, żeby każde zdjęcie miało swoją tajemniczą duszę. Skutkuje to otrzymaniem efektu zachwycającego, a jednocześnie wzruszającego. Pamiętaj, to pamiątka na całe życie!

Studio to klasyka!

Skończyło się lato i nadszedł czas przeniesienia swoich sesji do studia. Jednakże tam można stworzyć idealne zdjęcia. Sesje zdjęciowe w studiu wykonywane są nie tylko dla modelek. Z opcji tej mogą skorzystać wszystkie osoby, niezależnie od wieku.

Dostosuję się do każdego pomysłu osoby zlecającej. Zarówno jeżeli chodzi o zdjęcie portretowe czy rodzinne, dziecka bądź z ulubionym zwierzakiem. Jestem otwarty na wszystkie pomysły – Ty decydujesz, a ja doradzam.

Możesz być zwyczajnym człowiekiem, a ja postaram się wychwycić piękno każdego klienta. Pomimo zimna i pluchy na dworze w studiu możemy również stworzyć ciepły i dogodny dla każdego klimat: plaża i morze, widok z palmami czy też las. Uzyskamy efekt pięknych i ciepłych klimatów.

Współczesna fotografia, idziemy w plener


Wszystkie pory roku posiadają swoje plusy: jesień mieni się kolorami liści drzew, w zimie – bije blask bieli, wiosna z kolei – piękna zieleń zaś lato charakteryzuje się pięknymi, złotymi łanami zbóż. Każdy znajdzie coś dla siebie, ja jestem elastyczny i dostosuję się do wszystkich życzeń Klientów.

Sesje zdjęciowe w plenerze były bardzo ciekawe i przeżyliśmy wiele interesujących przygód. Wdzięczni jesteśmy, że podczas sesji mieliśmy bardzo piękną pogodę. Dzięki temu mogliśmy zrealizować wszystko, co zaplanowaliśmy bez żadnych przeszkód.

W sezonie letnim zdjęcia w plenerze odwzorowują dodatkowe piękno modelek wśród drzew, wysokich traw, parkach czy na plaży. Można wychwycić dodatkowe atuty przyrody i moich współpracownic. Staram się dobierać miejsca, które dopasowane są do zastosowanej stylizacji i danego typu sesji. Właściwy wybór zdjęć w plenerze pozwala stworzyć dodatkowo idealny i niepowtarzalny klimat na zdjęciach.


Krótka mapa podsumowania skierowana na studio i plener Każda sesja jest wyjątkowa i inna: czy ta w plenerze czy też ta studyjna, w której staram się wychwycić idealne piękno w każdej modelce czy innej osobie, która przyjdzie wykonać sesję zdjęciową. Z miłą chęcią doradzę Klientowi, w jakim stylu będzie wyglądał idealnie. Do każdego Klienta czy modelek podchodzę z pełnym profesjonalizmem.