Studio czy plener?

Studio fotograficzne kontra sesja w plenerze

Jaka forma zdjęć trafia do Waszych serc? Fotografia to moja pasja. Pragnę, żeby każde zdjęcie miało swoją tajemniczą duszę. Skutkuje to otrzymaniem efektu zachwycającego, a jednocześnie wzruszającego. Pamiętaj, to pamiątka na całe życie!

Studio to klasyka

Skończyło się lato i nadszedł czas przeniesienia swoich sesji do studia. Jednakże tam można stworzyć idealne zdjęcia. Sesje zdjęciowe w studiu wykonywane są nie tylko dla modelek. Z opcji tej mogą skorzystać wszystkie osoby, niezależnie od wieku.

Dostosuję się do każdego pomysłu osoby zlecającej. Zarówno jeżeli chodzi o zdjęcie portretowe czy rodzinne, dziecka bądź z ulubionym zwierzakiem. Jestem otwarty na wszystkie pomysły – Ty decydujesz, a ja doradzam. Możesz być zwyczajnym człowiekiem, a ja postaram się wychwycić piękno każdego klienta. Pomimo zimna i pluchy na dworze w studiu możemy również stworzyć ciepły i dogodny dla każdego klimat: plaża i morze, widok z palmami czy też las. Uzyskamy efekt pięknych i ciepłych klimatów.

Współczesna fotografia - idziemy w plener

Wszystkie pory roku posiadają swoje plusy: jesień mieni się kolorami liści drzew, w zimie – bije blask bieli, wiosna z kolei – piękna zieleń zaś lato charakteryzuje się pięknymi, złotymi łanami zbóż. Każdy znajdzie coś dla siebie, ja jestem elastyczny i dostosuję się do wszystkich życzeń Klientów.

Sesje zdjęciowe w plenerze były bardzo ciekawe i przeżyliśmy wiele interesujących przygód. Wdzięczni jesteśmy, że podczas sesji mieliśmy bardzo piękną pogodę. Dzięki temu mogliśmy zrealizować wszystko, co zaplanowaliśmy bez żadnych przeszkód.

W sezonie letnim zdjęcia w plenerze odwzorowują dodatkowe piękno modelek wśród drzew, wysokich traw, parkach czy na plaży. Można wychwycić dodatkowe atuty przyrody i moich współpracownic. Staram się dobierać miejsca, które dopasowane są do zastosowanej stylizacji i danego typu sesji. Właściwy wybór zdjęć w plenerze pozwala stworzyć dodatkowo idealny i niepowtarzalny klimat na zdjęciach.

Krótka mapa podsumowania

Każda sesja jest wyjątkowa i inna: czy ta w plenerze czy też ta studyjna, w której staram się wychwycić idealne piękno w każdej modelce czy innej osobie, która przyjdzie wykonać sesję zdjęciową. Z miłą chęcią doradzę Klientowi, w jakim stylu będzie wyglądał idealnie. Do każdego Klienta czy modelek podchodzę z pełnym profesjonalizmem.

, , ,