To to przedślubne spotkanie w gronie najbliższych przyjaciółek. Sesja zdjęciowa na wieczorze panieńskim to eksplozja kobiecości i szaleństwa, tych elementów nie powinno zabraknąć, w końcu to ostatnie chwile w wolnym stanie.

Reportaż z wieczoru panieńskiego, to  tak naprawdę, nie tylko zdjęcia i pamiątka dla przyszłej panny młodej. To niesamowite emocje, a także  świetna zabawa i atmosfera jaka towarzyszy tej imprezie. Wszystko jest organizowane w tajemnicy przed przyszłą panną młodą. To pozwala na piękne, emocjonalne zdjęcia.

Nie ma znaczenia czy zabawa odbywa się na plaży w Gdańsku,Gdyni czy w kaszubskiej głuszy. Organizatorki zawsze mają mnóstwo pomysłów, aby ten dzień był wyjątkowy dla panny młodej. Chcesz poznać ofertę dla Ciebie? Napisz do mnie – Oferta sesji na wieczór panieński 

Klikająć w link  sesja wieczór panieński Trójmiasto możesz zobaczyć zdjęcia z moich sesji plenerowych.

Co ubrać na wieczór panieński?

arfoto.pl blog

 Patrząc z perspektywy fotografa, na zdjęciach najlepiej będzie prezentować się pewna spójność w ubiorze. Bardzo dobrze prezentują się sukienki w jednakowym kolorze dla wszystkich uczestniczek. Wyjątkiem będzie przyszła panna młoda, ona powinna się wyróżniać. Dodatkowo bohaterka wieczoru otrzymuje szarfę, aby z daleka było wiadomo do kogo ten wieczór należy.

Gadżety na wieczór panieński

Gadżety na wieczór panieński to nieodzowny rekwizyt, które w połączeniu z pozytywnym nastawieniem oraz dobrym humorem dają fantastyczne rezultaty. Na wieczorach panieńskich w trójmieście najczęściej sa wykorzystywane:

  • balony
  • szarfy
  • tuby z confetti
  • tatuaże
  • gadżety stosowane w fotobudkach

Wybór jest ogromny, wszystko zależy od pomysłowości organizatorek.

Wieczór panieński - gdzie zrobić sesję zdjęciową?

Tu nie ma granic, Dojade do Was na terenie całej Polski. Ty, jako organizatorka wybierasz miejsce, z własnego doświadczenia wiem, ze wieczór panieński nie kończy się na jednym wieczorze 😊

Najczęściej na zdjęcia są wybierane plenery nad  morzem, nad jeziorem, miejsca ukryte głęboko w lesie, ale wykonywałem sesje również w centrach miast. I nie ma się co martwić o przypadkowych ludzi. Nigdy nie miałem z tym problemu, zawsze robili nam miejsce na zdjęcia, a po wykonanej sesji podchodzili i gratulowali Pannie młodej, to naprawdę cudowne uczucie, jak inni, obcy ludzie ciesza się razem z Wami.

 

Fotograficzna pamiątka na lata

Dla mnie, jako fotografa na wieczorze panieńskim to także czas pełen wyzwań. Staram się być wszędzie i zapisywać w kadrach wszystkie momenty, które będą Cie cieszyć, kiedy je będziesz je oglądać z przyjaciółkami.

Zdjęcia z sesji otrzymasz w formie galerii online, odbitek, a także dostępny jest elegancki  album fotograficzny w formie książki.

 

Jeśli chcesz stworzyć własną historię wystarczy ze do mnie napiszesz. Przedstaw mi swoje marzenia, a ja pomogę Ci je zrealizować. Wyslij mi wiadomość już dziś klikająć sesja zdjęciowa na wieczór panieński.