Twoi znajomi lub bliscy mają wkrótce swoje święto, a Ty wciąż nie masz prezentu? Poświęć 5 minut na przeczytanie tego wpisu, a może właśnie zdecydujesz, że masz wyjątkowy prezent.

 Zadajesz sobie pytanie czy to dobry pomysł? Czy warto? Za chwilę rozwieję Twoje wątpliwości i odpowiem na nurtujące cię pytanie. Zaproszenie na sesje zdjęciową to niebanalny sposób okazania sympatii ,uczuć lub pamięci. Zdjęcia to swojego rodzaju zatrzymanie chwil w pamięci. To emocje do których możesz wrócić po latach.

Voucher to oryginalny prezent dla Twoich przyjaciół, rodziny, bliskich Tobie osób. Zapewniam Cię, będziecie często wracać do tych chwil, kiedy będziecie oglądać zdjęcia, cofniecie się w czasie, poczujecie tą chwilę po raz kolejny.


Sesja w prezencie. Pomysł na prezent Gdańsk

Pewnie że możesz wybrać inny prezent, czekoladki czy coś w tym stylu. Tylko jakie wspomnienia pozostaną? Tu właśnie widać większą wartość jaką daje fotografia, to pamiątka na całe życie. Na pewno masz w swoich zbiorach zdjęcia ze swojego dzieciństwa, teraz pomyśl, co się dzieje kiedy je oglądasz?

Tak, to swojego rodzaju podróż w czasie, cofnięcie się do cudownych chwil, uśmiech sam pojawia się na Twojej twarzy, to właśnie magia zdjęcia. Czyż nie? No dobrze, ale zapytasz jak to działa? Jaką sesję mogę zakupić?

Jak zamówić sesję zdjęciową w prezencie?

W skrócie :

  • Sprawdź ofertę
  • Skontaktuj się ze mną
  • Opłać sesję
  • Wręcz zaproszenie obdarowanej osobie.

Teraz trochę bardziej szczegółowo. Nie martw się, to proste. Po pierwsze, Sprawdź, jakie sesje mam w ofercie. Znajdziesz tam sesje rodzinne, sesje dziecięce, jest także sesja portretowa i ciążowa. Sesje podarunkowe studyjne  wykonywane są w profesjonalnym studiu fotograficznym w Gdańsku lub Starogardzie Gdańskim. Sesja zdjęciowa plenerowa może zostać wykonana w dowolnym miejscu. Kiedy już zdecydujesz skontaktuj się ze mną , podczas rozmowy ustalamy opcję którą Cię interesuje. Jeśli nie widzisz opcji odpowiadającej Ci w 100% to nie jest problem. Ofertę sesji możemy dowolnie modyfikować pod Twoje potrzeby. Dodatkowo do każdej sesji opcjonalnie możesz dokupić fotoksiążkę lub foto album.

Kolejnym krokiem jest opłacenie przez Ciebie sesji, otrzymasz ręcznie piękne, ręcznie wykonane zaproszenie na sesje zdjęciową, które możesz osobiście wręczyć obdarowanej osobie. Istnieje również opcja zaproszenia elektronicznego w postaci e-vouchera. Osoba obdarowana kontaktuje się ze mną i ustalamy termin i miejsce sesji.  Voucher można  wykorzystać w ciągu 90 dni liczonych od daty jego wystawienia. Obdarowana osoba może zaprosić na sesję swoich najbliższych, przyjaciół którzy będą brali udział w sesji. Nie zastanawiaj się dłużej czy to dobry pomysł – NAPISZ DO MNIE i zarezerwuj swoje zaproszenie.