Sesja zdjęciowa w prezencie

Zadajesz sobie pytanie czy to dobry pomysł? Czy warto? Za chwilę rozwieję Twoje wątpliwości i odpowiem na nurtujące cie pytanie. Sesja zdjęciowa w prezencie to niebanalny sposób okazania sympatii lub uczuć. Zdjęcia to swojego rodzaju zatrzymanie chwil w pamięci. Emocje do których możesz wrócić po latach. Zdjęcia to oryginalny prezent dla Twoich przyjaciół, rodziny, bliskich Tobie osób. Zapewniam Cię, będziecie często wracać do tych chwil, kiedy będziecie oglądać zdjęcia, cofniecie się w czasie, poczujecie tą chwilę po raz kolejny.

Pewnie że możesz wybrać inny prezent, czekoladki czy coś w tym stylu. Tylko jakie wspomnienia pozostaną? Tu właśnie widać większą wartość jaką daje fotografia, to pamiątka na całe życie. Na pewno masz w swoich zbiorach zdjęcia ze swojego dzieciństwa, teraz pomyśl, co się dzieje kiedy je oglądasz?

Tak, to swojego rodzaju podróż w czasie, cofnięcie się do cudownych chwil, uśmiech sam pojawia się na Twojej twarzy, to właśnie magia zdjęcia. I jak? Udało mi się przekonać Cie do tego rozwiązania? No dobrze, ale jak to działa? O tym w dalszej części tego posta.

Jak zamówić sesję zdjęciową w prezencie?

To proste.Kontaktujesz się ze mną, podczas rozmowy ustalamy szczegóły sesji. Obdarowana osoba otrzyma pięknie wykonany voucher, z którym będzie mogła się do mnie zgłosić (mailowo, telefonicznie,osobiście) w dogodnym dla siebie terminie. Voucher można wykorzystać w ciągu 90 dni liczonych od daty jego wystawienia. Obdarowana osoba może zaprosić na sesję swoich najbliższych, przyjaciół którzy będą brali udział w sesji. Sesje zdjęciowe wykonuję w Starogardzie Gdańskim, Tr ójmieście, ale nie ograniczam sie tylko do tych lokalizacji. Z przyjemnością dojade do Ciebie na terenie całej Polski. Nie zastanawiaj się dłużej czy to dobry pomysł - NAPISZ DO MNIE i zarezerwuj swój termin.

, , ,