Czy już Wam mówiłem jak bardzo lubię swoją pracę? Fotografowanie daje mi bardzo dużo satysfakcji. Dzięki temu mam możliwość poznawania wielu fantastycznych osób, które ostatecznie stoją przed moim obiektywem. Część z Was moi drodzy klienci wraca do mnie na kolejne sesje, a to miód na moje serce.

W lipcową sobotę miałem okazję gościć na plenerowej sesji ślubnej piękną parę – Martę i Andrzeja. Poznali się, a następnie razem studiowali na Politechnice Gdańskiej. I właśnie to miejsce wybrali na swoją sesję ślubną.

To był idealny wybór i zupełnie nowa sceneria dla mnie. Pierwszy raz byłem na terenie Politechniki Gdańskiej, ale już wiem, że będę tam wracał częściej. Niekoniecznie na ślubne zdjęcia, bo to miejsce ma duży potencjał.

Cała sesja przebiegała w cudownej atmosferze. Miłość, radość – to było czuć w powietrzu. Marta miała na sobie piękną suknie ślubną, Andrzej tradycyjnie garnitur. Fotografia ślubna to niesamowite emocje, to wspaniałe uczucie, kiedy mogę być razem z parą młodą, stojąc z boku i tworząc miłosną historię.

Chcesz zobaczyć więcej takich historii? Zajrzyj na zdjęcia ślubne w mojej galerii. A jeśli chcielibyście stworzyć swoją własną historię miłosną napisz do mnie, z przyjemnością Wam pomogę.

Jak już wspomniałem na początku, oboje studiowali na tym samym kierunku. Czyżby poczuli chemię do siebie?

Sesaj ślubna Gdańsk

Po raz kolejny mogli usiąść wspólnie w ławkach, tylko tym razem nie jako studenci, a jako mąż i żona. Zapraszam na wspólną wyprawę, poczujcie ten klimat oglądając poniższe zdjęcia z sesji.

Fotografia ślubna Gdańsk, Starogard Gdański
sesja ślubna Gdańsk
fotograf na ślub Gdańsk
Sesja ślubna w Gdańsku
sesja ślubna w Gdańsku