Sesje rodzinne to  jedna z najczęściej wybieranych opcji z mojej  oferty. Co takiego w niej jest? Sesja rodzinna w stylu lifestyle to przede wszystkim spotkanie z Wami.

Obserwowanie Was i łapanie momentów z Waszego codziennego życia, zabawy z dziecmi, a czasami i wygłupów 😊Najbardziej lubię właśnie sesje, które odbywają się na Waszym terenie, gdzie czujecie się dobrze i swobodnie. Może to być Wasz dom, mieszkanie, ogród lub po prostu miejsce, które lubicie. I to właśnie takie, lifestylowe sesje sprawiają mi najwięcej radości.

Fotografie rodzinne - gdzie wykonać dziecięcą i rodzinną sesję zdjęciową?

Bardzo często mnie pytacie czy sesja może odbyć się w małym mieszkaniu. TAK, wielkość mieszkania nie ma żadnego znaczenia. Podczas sesji lifestylowej najważniejsze są Wasze emocje, które najlepiej wyłapać podczas zabawy lub codziennych czynności. Fotografia rodzinna jest tętniąca życiem, pełna spontanicznych momentów. I to właśnie jest najlepsze, że nie można tu nic zaplanować, dzięki temu powstają naturalne, niepozowane kadry.

Inną opcją jest sesja rodzinna w studio.  Sesja studyjna, to bardzo dobre rozwiązanie jęsli cenisz sobie prywatność. Zapraszam cie do profesjonalnego studia fotograficznego w Gdansku. Zobacz jak może wyglądać Twoja sesja rodzinna w studio.

 

Plenerowa sesja rodzinna – Możliwa do wykonania w ciągu całego roku. Wakacyjne sesje zdjęciowe, sesje jesienne lub wiosenne to tylko kilka możliwości. Tak naprawdę każdy powód jest dobry, aby wykonać pamiątkową sesje z rodziną, z dziadkami. Takie pamiątki są bezcenne.

Fotografia dziecięca plenerowa w pruszczu gdańskim
Fotograf dziecięcy i rodzinny Starogard

Sesja w prezencie - Voucher na sesję zdjęciową

Więcej informacji znajdziesz we wpisie  sesja w prezencie. Jest do doskonała opcja, jeśli chcesz wręczyć bliskiej ci osobie doskonały prezent.

Jedną z takich sesji była sesja Izy z rodziną. Otrzymała ją ona w prezencie Zobaczcie sami.

Voucjer na sesje
Fotografia dziecięca Gdańsk