Sesja rodzinna

Rodzinna sesja zdjęciowa to jedna z najczęściej wybieranych opcji z mojej ofrty. Co takiego w niej jest? Sesja rodzinna w stylu lifestyl to przede wszystkim spotkanie z Wami. Najbardziej lubię właśnie sesje, które odbywają się na Waszym terenie, gdzie czujecie się dobrze i swobodnie. Może to być Wasz dom, mieszkanie, ogród lub po prostu miejsce, które lubicie. I to właśnie takie, lifestylowe sesje sprawiają mi najwięcej radości.

Bardzo często mnie pytacie czy sesja może odbyć się w małym mieszkaniu. TAK, wielkość mieszkania nie ma żadnego znaczenia. Podczas sesji lifestylowej najważniejsze są Wasze emocje, które najlepiej wyłapać podczas zabawy lub codziennych czynności. Fotografia rodzinna jest tętniąca życiem, pełna spontanicznych momentów. I to właśnie jest najlepsze, że nie można tu nic zaplanować, dzięki temu powstają naturalne, niepozowane kadry.

Jedną z takich sesji była sesja Izy z rodziną. Otrzymała ją ona w prezencie, bo możecie wykupić voucher dla Waszych bliskich lub znajomych. Więcej informacji na temat Voucherów znajdziesz we wpisie "sesja w prezencie" .Rodzinna sesja zdjęciowa to rewelacyjna pamiątka, którą warto sprawić sobie lub bliskim. Zobaczcie sami.

, , ,