Sesja narzeczeńska – czym właściwie jest? Niby proste pytanie. Być może sami się kiedyś zastanawialiście nad taką pamiątką z narzeczeńskich czasów, ale nie byliście przekonani czy warto? Zdjęcia z sesji zakochanych to ogrom korzyści dla przyszłych par młodych.

Fotograf Gdańsk
Sesja narzeczeńska w Gdańsku

Zalety sesji narzeczeńskiej

  • Oswojenie z aparatem przed Waszym wielkim dniem
  • Zdjęcia z sesji możesz wykorzystać do personalizowanych zaproszeń ślubnych
  • Bardzo często fotograf realizujący sesję narzeczeńska będzie Waszym fotografem na ślubie. Takie rozwiązanie ma niezaprzeczalną zaletę. Możecie się poznać bliżej z fotografem oraz na spokojnie omówić Waszą sesję ślubną. Czasami wybierając fotografa na ślub otrzymacie zdjęcia narzeczeńskie w pakiecie ślubnym.
  • Niektóre pary młode decydują się na pokaz slajdów, w którym są przedstawione wszystkie Wasze najważniejsze momenty – od Waszego poznania do dnia ślubu. I wlaśnie tu znajdą swoje miejsce zdjęcia z sesji narzeczeńskiej.
fotgrafia narzeczeńska Gdańsk
Sesja narzeczeńska Gdańsk

Przygotowując sesję dla moich „zakochańców” długo zastanawiałem się nad miejscem sesji. Początkowo chcieliśmy ją wykonać w Gdańsku lub Gdyni, generalnie w Trójmieście. Ostatecznie zdecydowaliśmy się na Wyspę Sobieszewską.  Sobieszewo oferuje cudowne plaże i lasy, miejsce wydawało się być idealne.  Moją parą była Klaudia i Piotr.  Spotkaliśmy się przy wejściu na plażę i już razem poszliśmy w kierunku morza, poszukując fajnych scenerii.

 

Sesja narzeczeńska nad morzem

Czas nam szybko zleciał w bardzo miłej i luźnej atmosferze. W drodze powrotnej wykonaliśmy jeszcze kilka ujęć w pobliskim lesie.

Sesje dla par Trójmiasto
sesja narzeczeńska Gdańsk

Czy udało mi się przekonać Ciebie do sesji narzeczeńskiej? Mam nadzieję że tak. Jeśli masz ochotę – obserwuj mój profil na INSTAGRAMIE lub FACEBOOK-U

A może chcesz sesję dla siebie i Twojej drugiej połowy? Serdecznie zapraszam do KONTAKTU.

Jest tyle fajnych i ciekawych miejsc w Gdańsku, Starogardzie Gdańskim czy Pruszczu Gdańskim. Wykorzystajmy je razem. Miłość nie zna granic. Niech i Twoja sesja ich nie ma. Pozwól że będę Twoim fotografem, bo najważniejsze są emocje. Chcesz być częścią mojej fotograficznej, miłosnej przygody?