Tiulowe kreacje w fotografii ciążowej.

Pomysł sesji brzuszkowej w tiulowych okryciach chodził mi po głowie od dłuższego czasu, ale dopiero teraz nadszedł czas na jego realizacje. Praca z tiulem jest bardzo przyjemna, pozwala uzyskać niesamowite efekty, które tworzą całość wraz z przyszłą mamą.

Suknie i okrycia wykorzystywane do sesji ciążowej tworzę z kawałków materiału, które dopiero w połączeniu z Tobą nabierają kształtów. Tu króluje wyobraźnia i kreatywność. Sesje w takich kreacjach cieszą się bardzo dużą popularnością wśród przyszłych mam. To rodzaj artystycznej fotografii, która później w formie obrazu ozdabia ściany w pokoju dziecięcym lub gabinecie mamy i przypomina o tych cudownych chwilach z maleństwem w brzuszku.

Najlepszy moment na sesję brzuszkową.

Tu zdania są podzielone. Niektórzy podają konkretne miesiące ciąży, ja jednak uważam, że najważniejszy jest brzuszek. Kiedy jest już widoczny i nabierze pięknych, okrągłych kształtów to znak, że można rozpocząć planowanie sesji ciążowej. O tym, na co zwrócić uwagę możesz przeczytać na moim blogu we wpisie jak przygotować się do sesji ciążowej.

Zapewne myślisz o wspólnej sesji z tatusiem dziecka. Sesja ciążowa z partnerem to bardzo dobry pomysł, jeśli uda Ci się przekonać partnera do wspólnej sesji – skorzystaj z tego, bo naprawdę warto.

Podczas sesji brzuszkowej w Gdańsku gościłem przed obiektywem piękną mamusię Klaudię. Głównymi stylizacjami były tiule, z których tworzyliśmy piękne suknie, współgrały one idealnie z ciążowym brzuszkiem. Oprócz tiulowych materiałów do zdjęć wykorzystaliśmy ciążowe suknie, które zawsze udostępniam do sesji ciążowych.

Podoba Ci się sesja ciążowa w tiulowych sukniach? Napisz w komentarzu.