Sesja ciążowa Stelli

Ciąża to magiczny stan, kiedy miłość rodzi się w brzuszku.Nie sposób sie zgodzić się z tymi słowami, są tak bardzo prawdziwe. Dlatego fotografia oraz sesje ciążowe lub sesje brzuszkowe, bo i takie nazewnictwo można spotkać, są tak istotne. Fantastyczna pamiątka miłości do kogoś, kogo się jeszcze nie widziało, a jedynie słyszało bicie serduszka. Uwielbiam sesje ciążowe, to wyjątkowy czas dla przyszłych rodzicow.

Tym razem przed obiektywem gościłem Stellę. Wiedzieliśmy że sesję zrobimy w plenerze, ale wybór odpowiedniego miejsca nie był wcale prosty. Ostatecznie zdecydowaliśmy się na zdjęcia w leśnej scenerii w okolicach Lubichowa, gdzie jezior i lasów nie brakuje. Las stworzył piękny klimat, a właśnie o klimat nawiązujący do natury nam chodziło. Na sesję przygotowaliśmy trzy stylizacje, ale finalnie wykorzystaliśmy tylko dwie, w tym jedną w typowej sukni ciążowej do sesji. Długi, efektowny tren sukni sprawdził się wyśmienicie.

O tym jak przygotować się do sesji ciążowych pisałem we wcześniejszym artykule, do którego Cie serdecznie zapraszam. Kliknij, a przeniesiesz się do wpisu "jak przygotować się do sesji ciążowej"

, , ,