Kiedy jest najlepszy czas na sesję zdjęciową?

Zazwyczaj jest to 28-32 tydzień ciąży. Jednak nie jest sztywna reguła. Najważniejsze, aby brzuszek był widoczny i ładnie zaokrąglony.

Sesja z wizażem czy bez?

Zdecydowanie z wizażem. Warto się oddać w ręce profesjonalnej wizażystki, która przygotuje Cię do sesji. Makijaż do sesji różni się od tego, który wykonujesz zazwyczaj. Współpracuje z profesjonalnymi wizażystkami i fryzjerkami, wszystko dla Twojej wygody. Przychodząc na sesję nie musisz się o nic martwić.

 

Sesja z partnerem?

Panowie nie zawsze chcą uczestniczyć na sesji, wolą trzymać się z boku. Jeśli jednak uda Ci się przekonać przyszłego tatę, to tak, wykorzystaj to i stwórzmy wspólne zdjęcia.

Jak długo trwa sesja?

Czas sesji jest powiązany z pakietem jaki wybierzesz. Można przyjąć, ze same zdjęcia zajmują około 90 minut. Jeśli sesja jest z wizażem, należy do tego doliczyć dodatkowe 1,5 godziny na wykonanie makijażu.

Sesja ze starszym rodzeństwem - czy jest możliwa?

Oczywiście jest to możliwe. Jednak przy młodszych dzieciach wymaga to zaplanowania, ponieważ dzieci szybko się zaczynają nudzić. Z reguły rodzeństwo przychodzi z tatą, kiedy sesja jest już w trakcie.

Czy mam coś zabrać ze sobą na sesję?

Na sesje ciążowe udostępniam suknie i stylizacje, które wykorzystujemy. Każdą sesję poprzedza bezpłatna konsultacja, na której omawiam z Tobą przebieg sesji, tego co lubisz, w jakich kolorach najlepiej się czujesz. Na dwa dni przed terminem sesji otrzymasz ode mnie poradnik, w którym opisuję, co warto ze sobą zabrać.

Ile zdjęć otrzymam z sesji?

Ilość zdjęć jest podyktowana wybranym przez Ciebie pakietem. Na sesji powstaje bardzo dużo zdjęć, z których to Ty wybierasz swoje ulubione. Wybrane przez Ciebie zdjęcia z sesji są poddane retuszowi i przekazane Tobie. Jeśli wybierzesz więcej zdjęć – nie ma problemu. Każdy z pakietów pozwala na dokupienie dodatkowych kadrów. 

Czy muszę wyrazić zgodę na publikację?

Nie, zgoda na publikację jest dobrowolna. Oczywiście, będę Ci niezmiernie wdzięczny, jeśli  pozwolisz mi opublikować kilka zdjęć, jednak zawsze to jest Twój wybór. Przed sesją podpisujemy umowę, w której są zawarte wszystkie zgody.