Ciąża to magiczny stan, kiedy miłość rodzi się w brzuszku. Nie sposób się nie zgodzić się z tymi słowami, są tak bardzo prawdziwe. Dlatego przyszłe mamy bardzo chętnie przychodzą do mnie na sesje ciążowe lub sesje brzuszkowe, bo i takie nazewnictwo można spotkać. Zdjęcia w ciąży to fantastyczna pamiątka, to miłości do kogoś, kogo się jeszcze nie widziało, a jedynie słyszało bicie serduszka.

Sesje ciążowe wykonujemy najczęściej na przełomie 7-9 miesiąca kiedy to brzuszek jest już mocno widoczny. Na sesjach udostępniam mamą kilka sukni ciążowych. Więcej na temat przygotowań do zdjęć ciążowych możesz znaleźć we wpisie jak przygotować sie do sesji ciążowej

studujna sesja brzuszkowa

Plenerowa sesja ciążowa w Lubichowie

Tym razem przed obiektywem gościłem Stellę. Wiedzieliśmy że sesję zrobimy w plenerze, ale wybór odpowiedniego miejsca nie był wcale prosty. Ostatecznie zdecydowaliśmy się na zdjęcia w leśnej scenerii w okolicach Lubichowa, gdzie jezior i lasów nie brakuje. Las stworzył piękny klimat, a właśnie o klimat nawiązujący do natury nam chodziło. Na sesję przygotowałem trzy stylizacje, ale finalnie wykorzystaliśmy tylko dwie, w tym jedną w typowej sukni ciążowej do sesji. Długi, efektowny tren sukni sprawdził się wyśmienicie.

sesja ciażowa w plenerze
plenerowa sesja ciążowa

 

Dla mnie każda sesja ciążowa to emocje, radość, ale także troska o bezpieczeństwo i komfort przyszłej mamy. Jeśli planujesz  lub szukasz inspiracji na zdjęcia, zapraszam Cię do galerii zdjeć ciążowych,  Sesje ciążowe wykonuję na terenie Trójmiasta i okolic, a także w Starogardzie Gdańskim. Jeśli masz pytania, bardzo chętnie na nie odpowiem. Zostaw komentarz, a odezwę się do Ciebie.