Fotografia biznesowa - pomogę Ci się wyróżnić.

Zdjęcia realizowane podczas sesji biznesowej najczęściej stają się częścią strony internetowej lub są wykorzystywane w social mediach, które są źródłem informacji dla osób poszukujących informacji o Twojej firmie.

Każda z sesji zdjęciowych biznesowych czy wizerunkowych rozpoczyna się od rozmowy, wywiadu z klientem. Wszystko po to,  aby szczegółowo Twoje oczekiwania. Zdjęcia biznesowe odbywają się w studio fotograficznym, plenerze lub na terenie Twojej firmy. Sesje biznesowe i wizerunkowe wykonuję na terenie całej Polski.

Jedną z sesji biznesowych miałem przyjemność wykonać na terenie Trójmiasta. Zlecenie realizowałem dla grupy ECDP. Była to typowa sesja biznesowa w Sopocie z polem eksploatacji na potrzeby wewnętrzne firmy, w tym social media oraz strona internetowa.

ecdp group logo
fotografia korporacyjna i biznesowa

Każda sesja biznesowa wymaga profesjonalnego wizażu, dotyczy to zarówno pań jak i panów. Podczas sesji biznesowej w Sopocie wizażem zajęła się profesjonalna wizażystka Ania, z którą współpracuję od dłuższego czasu.

Fotografia biznesowa to zdjęcia dopasowane do potrzeb Twojej firmy. Czym jest sesja biznesowa, jak zaplanować sesję wizerunkową, o tym wszystkim możesz przeczytać na moim blogu Jak przygotować się do sesji biznesowej

Profesjonalna fotografia firmowa, korporacyjna to doskonały moment na ukazanie na zdjęciach biznesowych cech charakteru fotografowanej osoby.

Jeśli planujesz profesjonalną sesję biznesową lub wizerunkową w Twojej firmie – skontaktuj się ze mną. Kompleksowo zajmę się przygotowaniem i realizacją zdjęć dla Ciebie i Twojej firmy.