Pierwsza Komunia Święta

Pierwsza Komunia Święta. Ważne wydarzenie w życiu nie tylko samego dziecka, ale również rodziców. W tym wielkim dniu uczestniczy cała rodzina, to ogrom pracy i czasu, dlatego zachowaj w pamięci te wyjątkowe chwile.

Zapraszam Cię na komunijne sesje zdjęciowe, które zachowają w pamięci Wasz trud i czas jaki poświęciliście w zaplanowanie i przygotowanie całej uroczystości. Komunijna sesja zdjęciowa łączy w sobie dwa główne elementy:

 • reportaż komunijny podczas przyjęcia
 • plenerowa sesja dziecka wraz ze zdjęciami grupowymi z rodziną
 • Komunijna sesja w plenerze może odbyć się w miejscu przyjęcia. W całym sakramencie istotną rolę pełnią detale. Podczas zdjęć komunijnych nie może ich zabraknąć. Warto mieć ze sobą komunijne akcesoria typu:

 • różaniec
 • książeczka
 • świeca

 • Warto też pamiętać o komunijnym bukieciku, który dodaje uroku w dziewczęcych, komunijnych portretach. Wszystkie komunijne akcesoria można użyć zarówno w sesji komunijnej chłopca i dziewczynki.

  Czas pierwszej komunii świętej to ciepłe miesiące, mnóstwo zieleni, kolorów wokół nas. Warto to wykorzystać na zdjęciach komunijnych, które będą radosne i bardzo naturalne. Warto wspomnieć o jednej rzeczy, która wpływa na spontaniczność i naturalność samych zdjęć. To relacje między dziećmi.

  Warto zebrać najbliższe grono dzieci komunijnych, to sprawi, że zapomną o aparacie, a skupią się na samych sobie. To bogactwo pięknych, naturalnych ujęć, w których pojawią się najprawdziwsze emocje.

  Jeśli to czytasz, to zapewne interesuje Cię temat Pierwszej Komunii Świętej w sezonie 2020. Bardzo chętnie odpowiem na Twoje pytania. Zapraszam do kontaktu. Sesje komunijne oferuję nie tylko na terenie Starogardu Gdańskiego i Gdańska, ale chętnie dojadę do Ciebie na terenie Trójmiasta oraz całego województwa pomorskiego i kujawsko-pomorskiego.

  Napisz do mnie na adres e-mail :arfoto@arfoto.pl lub zadzwoń na nr telefonu 790 648 119, a przedstawię Tobie wszystkie opcje. Stwórzmy pamiątkę Pierwszej Komunii Świętej razem. Skorzystaj z formularza kontaktowego, aby poznać ofertę komunijną 2020

  Zapraszam do zapoznania się z bogatą ofertą foto albumów i foto książek, które możesz zachować dla siebie lub wręczyć najbliższym.

  , , ,