Twoja sesja zasługuje na doskonałą oprawę. Ten wpis powstał w odpowiedzi na pytania, które otrzymuje od Was przed i czasami w trakcie naszych wspólnych sesji. Pytacie o możliwość zamówienia albumów i odbitek.

Niektóre z moich pakietów zawierają album lub odbitki w cenie sesji. Zawsze istnieje możliwość zamówienia lub domówienia dodatkowych albumów oraz odbitek dla Twoich bliskich, lub znajomych.

Foto albumy, foto książki i odbitki, które otrzymasz, są najwyższej jakości, ich wykonanie zlecam profesjonalnej firmie, która się w tym specjalizuje. W większości produktów oferowanych do sesji to Ty decydujesz o kolorze oprawy, masz do wyboru ponad 50 różnych opraw, wśród nich są płótna, eko skóry i tak bardzo uwielbiane przez moich klientów welury i nubuki. Więcej na temat samych albumów możesz przeczytać we wpisie Foto album czy fotoksiążka

Ciekawi cię, w co pakuję Twoje odbitki? Tu także wybór jest spory. Mogą to być:

– skórzane koperty

– tekturowe opakowania

– drewniane pudełka

– zamszowe pudełka

– teczki na odbitki

 

Skórzane koperty na odbitki

Zdjecia dobrze oprawione.

Najczęściej wybieranym formatem odbitek jest 15×23 cm i właśnie ten format jest podstawowym rozmiarem, w jakim otrzymasz swoje zdjęcia. Masz oczywiście możliwość wyboru formatów mniejszych i większych. Przykładowo 10×15, 20×30 czy 30x45cm.

Czym jest skórzana koperta? To niesamowicie piękne opakowanie, które nada charakteru Twoim zdjęciom. Klasa sama w sobie. Ten typ opakowania idealnie ochroni Twoje zdjęcia i zrobi ogromne wrażenie na osobach, z którymi będziesz się chciała podzielić swoimi zdjęciami. Dostępna jest w kilku kolorach, z możliwością graweru.

.

Tekturowe koperty i opakowania na odbitki

opakowania na odbitki

Delikatne i przyjazne środowisku, do tego bardzo uniwersalne.

Drewniane pudełka

drewniane pudełko na zdjęcia

Dostosowane do ilości Twoich zdjęć. Piękne i ręcznie wykonane. Bardzo trwałe i zarazem eleganckie. Dostępne w wielu formatach oraz kilku wersjach kolorystycznych.

Zamszowe pudełka

Welurowe pudełko na zdjęcia

Prestiż i elegancja. Tak można je podsumować w dwóch słowach. Dostępne w rozmiarze 15×23 oraz 18 wersjach kolorystycznych. Idealne do sesji narzeczeńskich, ślubnych, ale także do każdego innego rodzaju zdjęć. Można je personalizować za pomocą graweru lub złotego przetłoczenia.

Teczka na odbitki

teczka na odbitki

Piękna, delikatna i uniwersalna. Dostępna jest w dwóch formatach 13×19 oraz 15×23. Okładka welurowa dostępna w 18 różnych kolorach.