arfoto.pl starogard gdanski sesje zdjeciowe, portrety

Witam Cię na mojej stronie. Skoro tu jesteś, to zapewne interesuje Cie temat fotografii lub szukasz osoby, która pokaże na zdjęciu fragment Twojego życia. Fotografia jest moją pasją, sposobem na zatrzymanie ulotnych momentów. Świat bez fotografii jest światem pozbawionym wspomnień. Zdjęcia to nie tylko obrazy, to przede wszystkim emocje, które staram się ukazywać na moich zdjęciach.

Fotografią zajmuję się od kilku lat, zachęcony sukcesami pogłębiałem swoją wiedzę i umiejętności pod okiem doświadczonych fotografów, biorąc udział w warsztatach i szkoleniach. Moim głównym, tematem na zdjęciach jest człowiek, dlatego specjalizuję się w fotografii portretowej. Poza portretami wykonuję sesje narzeczeńskie, rodzinne, dziecięce oraz wizerunkowe. A może szukasz pomysłu na prezent? Sesja w prezencie będzie dla Ciebie idealnym pomysłem. Mój rejon wykonywania sesji to głównie Starogard Gdański oraz Trójmiasto, włączając całe województwo Pomorskie oraz Kujawsko-Pomorskie. Sesje zdjeciowe poza tymi rejonami są możliwe po wcześniejszym kontakcie ze mną. Zapraszam do kontaktu: Napisz do mnie

Dlaczego ja?

Motywacja

Pasja – to mnie motywuje do pracy i nowych wyzwań fotograficznych. To oznacza, że każde zlecenie jest dla mnie czymś, co sprawia mi mnóstwo przyjemności i przekłada się na efekt końcowy w postaci pełnego zadowolenia klienta.

Doświadczenie

Posiadam kilkuletnie doświadczenie, zawsze podchodzę z pełnym zaangażowaniem do projektów i zleceń.

Profesjonalne podejście

Indywidualne i profesjonalne podejście do każdego zlecenia i klienta gwarantuje że otrzymasz zdjęcia na najwyższym poziomie.

Facebook
Facebook
Instagram