Poznajmy się

sesje zdjęciowe arfoto.pl

Witaj w moim świecie fotografii.

Miło mi Ciebie powitać na mojej stronie.

Nazywam się Arek, jestem fotografem ze Starogardu Gdańskiego, a fotografia jest moją pasją, sposobem na zatrzymanie ulotnych momentów.

Zdjęcia to nie tylko obrazy, to przede wszystkim emocje oraz niepowtarzalne chwile, które staram się ukazywać na zdjęciach.

Fotografią zajmuję się od kilku lat, zachęcony sukcesami pogłębiałem swoją wiedzę i umiejętności pod okiem doświadczonych fotografów, biorąc udział w warsztatach i szkoleniach. Wyspecjalizowałem się w fotografii, gdzie głównym tematem jest człowiek i jego emocje. Fotografia ślubna, rodzinna, dziecięca to główne motywy na moich pracach.  Wykonuję również sesje  portretowe. Na moich zdjęciach, chcę pokazać Was takimi, jakimi jesteście.

Wyróżnienia i publikacje: Moje zdjęcia zostały wyróżnione przez:

– Na podstawie opinii klientów wyróżnienie w serwisie oferteo za rok 2019 

– Na podstawie opinii klientów wyróżnienie w serwisie oferteo na rok 2020 

-This magazine

– Inspire magazine

– Publikacja w Magazynie fotografii dziecięcej -„Iconic Child Magazine” w czerwcu 2020 roku.

– Publikacja w „International Photography Magazine” w lipcu 2020 roku.

– Publikacja w magazynie „Prestige model magazine” w lipcu 2020 roku.

– Publikacja w kategorii fotografia ślubna w magazynie „international Photography Magazine” -wrzesień 2020 

Zapraszam Cię na sesje zdjęciowe studyjne i w plenerze, a jeśli chcesz, z przyjemnością spakuję moje mobilne studio fotograficzne i przyjadę do Twojego domu. Zależy mi na Twoim komforcie i nieskrępowanej atmosferze. Szczegóły sesji znajdziesz w zakładce OFERTA

Zapraszam Cie do zapoznania się z moim PORTFOLIO

Sesje zdjęciowe wykonuję na terenie całego województwa pomorskiego oraz kujawsko-pomorskiego. Jeśli interesuje Cię inna lokalizacja, dojadę na terenie całej Polski. Zapraszam do KONTAKTU

Sesje zdjęciowe

Pracuję na profesjonalnym sprzęcie firmy Nikon, Sigma, Roundflash.Sesje studyjne wykonywane są z wykorzystaniem lamp studyjnych quadralite, które wykorzystuje z różnymi modyfikatorami dopasowanymi do Twojej sesji.

Dodatki

Dopełnieniem sesji zdjęciowych jest bogata oferta fotoksiążek, fotoalbumów, fotoobrazów oraz odbitek w wielu rozmiarach. Współpracuję z firmami, które z największą starannością przygotują fotoalbum dla Ciebie. Dzięki temu zyskasz możliwość przeżywania pięknych momentów z życia wtedy, kiedy tylko najdzie Cię ochota.

obróbka graficzna

Wasze zdjęcia obrabiam w programach Adobe Lightroom oraz Adobe Photoshop. Ich obsługi uczyłem się na specjalistycznych warsztatach, prowadzonych przez profesjonalnych retuszerów.Gwarantuje to Tobie otrzymanie pięknych zdjęć. Każde z nich poddane jest retuszowi skóry, korekcji kolorystycznej.

obserwuj mnie na social mediach
zadzwoń

tel. 790 648 119

napisz do mnie