Świąteczne sesje cieszą się dużą popularnością. W tym roku rozpoczęły się w listopadzie i trwał prawie do połowy grudnia. Tegoroczne sesje świąteczne miały w sobie coś z magii. Towarzyszyła im wspaniała atmosfera. Było dużo uśmiechów, zabaw sztucznym śniegiem. Każde dziecko otrzymało pamiątkowy dyplom oraz słodki prezent.

Zdjęcia z sesji świątecznej możesz zobaczyć w galerii  sesje dziecięce. Wejdź i zobacz.

Mini sesje świąteczne  odbywały się w kilku lokalizacjach. Przed obiektywem gościłem dzieci ze w Starogardu Gdańskiego, odwiedziłem także Pruszcz Gdański oraz Gdańsk. Nie brakowało dziecięcego gwaru, uśmiechów. W tym roku postawiłem na dwie scenki. Jedna zewnętrzna i jedna wewnętrzna. Obie cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród dzieci. Bardzo wszystkim dziękuję za udział i możliwość publikacji zdjęć. Przynieśliście ze sobą mnóstwo dobrego humoru oraz przepiękne świąteczne stylizacje.

Święta Bożego narodzenia to szczególny czas, który wprawia nas fotografów rodzinnych i dziecięcych w cudowny nastrój. Na długo przed rozpoczęciem mini sesji świątecznych rozpocząłem przygotowywanie scenek, robiłem testowe zdjęcia, aby być w 100% gotowy na wizyty najmłodszych klientów.

Wśród dzieci duże zainteresowanie wzbudziły kolorowe pudełka, gdzie czekały na nie słodkie prezenty. Nie sposób tego opisać, ale ten szczery, dziecięcy uśmiech kiedy zobaczyli swoje prezenty odebrał mi mowę, radość nie do opisania.

mini sesje świąteczne Starogard Gdański
Mini sesje świąteczne Gdańsk
Mini sesja świateczna Starogard Gdański
Mini sesja świąteczna Starogard Gdański