Świąteczny okres zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim mini sesje świąteczne. Wszystko się odbywa w stylizowanej scenerii świątecznej. Przygotowałem trzy scenki świąteczne:

– świąteczna kuchnia z choinką, światełkami, piernikami i ciasteczkami

– jasny  świąteczny pokój, idealna sceneria do rodzinnych ujęć

– zimowy plener, to zewnętrzna scenka ze śniegiem, sankami i mnóstwem zabawy. Z mojego doświadczenia to scenka uwielbiana przez dzieci.

mini sesja swiateczna pruszcz gdanski
fotografia rodzinna i dziecieca pruszcz gdanski

Mini sesje świąteczne w Pruszczu Gdańskim to wspaniała pamiątka, a także niezastąpiony prezent dla bliskich. Na sesje zdjęciową mamy 50 minut, wszystko po to, aby dzieci miały czas na aklimatyzację oraz oswojenie z obiektywem.

Na tegorocznych sesjach pojawiło się dużo nowych twarzy, ale byli też klienci, z którymi spotykamy się od kilku lat przy różnych okazjach. Zaczynając od sesji brzuszkowych/ciążowych poprzez sesje dziecięce i portretowe. Bardzo mnie to cieszy, że obdarzyliście mnie zaufaniem i wracacie na kolejne sesje.

fotograf pruszcz gdanski

Czasami pytacie o możliwość wykonania sesji świątecznej z dziećmi 3-4 miesięcznymi. Oczywiście, jest taka możliwość, jednak zawsze Was informuję, że różnorodność kadrów jest ograniczona w porównaniu do dzieci samodzielnie siedzących. Efekt sesji zdjęciowej jest uzależniony od współpracy dziecka. W tym roku także takie maluszki odwiedziły mnie podczas sesji w Pruszczu Gdańskim oraz mini sesji w Starogardzie Gdańskim. Efekty współpracy możecie zobaczyć w galerii zdjęć dziecięcych.

minisesja swiateczna

Podczas naszego spotkania słyszałem od Was, że sesje świąteczne w Pruszczu Gdańskim pozwoliły Wam wrócić do magicznego świata dzieciństwa, wszystko to dzięki atmosferze świątecznej jaka panowała podczas sesji, a także zapachu świątecznych pierników, które unosiły się z naszej sesyjnej kuchni.

Przygotowanie sesji świątecznych tak samo jak i każdej innej sesji zdjęciowej , zaaranżowania scenek, kupno rekwizytów, to wszystko zawsze sprawia mi wiele radości i przyjemności.

A jak Ty i Twoje dzieci zapamiętają tegoroczne święta??