Portrety mamy z dziećmi to przepiękna pamiątka, ale też cudownie spędzone wspólnie chwile. Sesje z serii „Mama i ja” wykonuję przez cały rok, ale już teraz chciałbym Cię zaprosić na specjalną edycję sesji z okazji „Dnia Matki”.

Drogie Mamy! Już wkrótce Wasze święto!  Najczęściej, to właśnie Wy jesteście osobą, która dba o rodzinne wspomnienia, również te, zapisane w fotografiach.

Sesja mam i dziecko Dzien matki
pokoleniowa sesja rodzinna

Pokażcie swoim mamom jak są dla nas ważne i wyjątkowe. Pomysłów na prezent dla mam jest dużo, ale j ak zaskoczyć naszą wspaniałą mamę i wyrazić naszą wielką miłość do niej?

Jednym z prezentów może być sesja zdjęciowa na dzień mamy. To naprawdę świetny pomysł na prezent dla każdej mamy. Wspólna sesja będzie przygodą, świetną zabawą, a także okazją do spędzenia wspólnych i wyjątkowych chwil ze swoją mamą.

Zdjęcia z sesji będą idealną  pamiątką, która zostanie z Wami na długie lata, tak samo jak piękne wspomnienia. Mama w trakcie robienia zdjęć poczuję wyjątkowo, a Wy będziecie szczęśliwi widząc jej uśmiech na twarzy.

Sesja mama i córka
fotografia dziecieca i rodzinna gdansk
Sesja rodzinna,sesja niemowleca gdańsk

Spójrz, jak pięknie prezentują się sesje pokoleniowe, te zdjęcia bardzo często wręczacie swoim bliskim w formie foto-obarazów lub zdjęć w ramce.

foto-obraz na sciane

Chcesz podobną sesję dla siebie? Skorzystaj z formularza i napisz do mnie. Ja zajmę się całą resztą. Zaplanuję i wykonam Twoją sesję,.