Portrety mamy z dziećmi to przepiękna pamiątka, ale też cudownie spędzone wspólnie chwile. Sesje z serii „Mama i ja wykonuję przez cały rok, ale już teraz chciałbym Cię zaprosić na specjalną edycję sesji z okazji „Dnia Matki”.

Drogie Mamy! Już wkrótce Wasze święto!  Najczęściej, to właśnie Wy jesteście osobą, która dba o rodzinne wspomnienia, również te, zapisane w fotografiach.

Pokażcie swoim mamom jak są dla nas ważne i wyjątkowe. Pomysłów na prezent dla mam jest dużo, ale jak zaskoczyć naszą wspaniałą mamę i wyrazić naszą wielką miłość do niej? Jednym z prezentów może być sesja zdjęciowa na sesja na dzień dzień mamy 

To naprawdę świetny pomysł na prezent dla każdej mamy. Wspólna sesja będzie przygodą, świetną zabawą, a także okazją do spędzenia wspólnych i wyjątkowych chwil ze swoją mamą. Zdjęcia z sesji będą idealną  pamiątką, która zostanie z Wami na długie lata, tak samo jak piękne wspomnienia. Mama w trakcie robienia zdjęć poczuję wyjątkowo, a Wy będziecie szczęśliwi, widząc jej uśmiech na twarzy.

Spójrz, jak pięknie prezentują się sesje pokoleniowe, te zdjęcia bardzo często wręczacie swoim bliskim w formie foto-obarazów lub zdjęć w ramce.

Mama i ja. Sesja na dzień mamy.Sesja niemowlęca
Mama i ja. Sesja na dzień mamy.Sesja niemowlęca