Koronawirus - co dalej?

Nastały trudne czasy, zarówno dla nas fotografów, jak i dla naszych klientów.

Koronawirus zapanował nad światem, liczę na to że jest to chwilowe i za jakiś czas spotkamy się ponownie z przyjaciółmi, znajomymi lub na sesjach fotograficznych.

Aktualnie wszystkie zaplanowane sesje zdjęciowe są zawieszone do odwołania. Część sesji wisi w „próżni” czekając na lepszy czas, część sesji została odwołana, dotyczy to zwłaszcza sesji okazjonalnych jak chrzest, urodziny, uroczystości rodzinne, które były ściśle związane z datą.

Chciałbym, abyście wiedzieli, że do całej sytuacji z wirusem podchodzę bardzo odpowiedzialnie, dlatego w trosce o Twoje i moje zdrowie sesje zostały zawieszone. Czym szybciej to minie – tym szybciej będziemy mogli się spotkać ponownie. Ale to wymaga poświęceń ze strony każdego z nas.

Ten „wolny” czas wykorzystuję na uporządkowanie zdjęć z sesji, nadrabiam zaległości w retuszu zdjęć z sesji, które odbyły się krótko przed wejściem wszystkich ograniczeń. Ale ten czas to czas to także czas poświęcony rodzinie. Jak każdy rodzic wcielam się w rolę nauczyciela i przerabiam materiał szkolny.

Ten czas to także czas przeznaczony na samokształcenie, podnoszenie swoich fotograficznych umiejętności przez uczestnictwo w indywidualnych warsztatach online z najlepszymi fotografami oraz retuszerami. Wszystko to po to, aby zdjęcia, które otrzymacie były jeszcze lepsze. Wszystkim życzę zdrowia i do jak najszybszego spotkania przed obiektywem.