Koronawirus - jego wpływ na sesje zdjęciowe

Koronawirus - co dalej?

Nastały trudne czasy, zarówno dla nas fotografów, jak i dla naszych klientów.

Koronawirus zapanował nad światem, liczę na to że jest to chwilowe i za jakiś czas spotkamy się ponownie z przyjaciółmi, znajomymi lub na sesjach fotograficznych.

Aktualnie wszystkie zaplanowane sesje zdjęciowe są zawieszone do odwołania. Część sesji wisi w "próżni" czekając na lepszy czas, część sesji została odwołana, dotyczy to zwłaszcza sesji okazjonalnych jak chrzest, urodziny, uroczystości rodzinne, które były ściśle związane z datą.

Chciałbym, abyście wiedzieli, że do całej sytuacji z wirusem podchodzę bardzo odpowiedzialnie, dlatego w trosce o Twoje i moje zdrowie sesje zostały zawieszone. Czym szybciej to minie - tym szybciej będziemy mogli się spotkać ponownie. Ale to wymaga poświęceń ze strony każdego z nas.

Ten "wolny" czas wykorzystuję na uporządkowanie zdjęć z sesji, nadrabiam zaległości w retuszu zdjęć z sesji, które odbyły się krótko przed wejściem wszystkich ograniczeń. Ale ten czas to czas to także czas poświęcony rodzinie. Jak każdy rodzic wcielam się w rolę nauczyciela i przrabiam materiał szkolny.

Ten czas to także czas przeznaczony na samokształcenie, podnoszenie swoich fotograficznych umiejętności przez uczestnictwo w indywidualnych warsztatach online z najlepszymi fotografami oraz retuszerami. Wszystko to po to, aby zdjęcia, które otrzymacie były jeszcze lepsze


Jakie mam plany??

Ciężko w tej chwili cokolwiek zaplanować, ale chciałbym się z Tobą podzielić tym, co chodzi mi po głowie po zakończeniu kwarantanny i powrocie do normalnego życia.

Napewno będzie to realizacja wszystkich przełożonych sesji, to priorytet

Planuję sprawdzić się w artystycznych sesjach dziecięcych, portretowych w stylu fineart. Dlatego w planach jest dobra promocja na te sesje. Jeśli chcesz więcej informacji - napisz do mnie.

Tak to wygląda na najbliższy czas. Niezależnie od kwarantanny jestem do Twojej dyspozycji. Zawsze możesz do mnie zadzwonić, napisać e-mail. Jestem także dostępny na Facebook-u oraz Instagramie.

A póki co #zostań w domu. Trzeba przetrzymać ten trudny okres i mieć nadzieję że wkrótce się spotkamy na sesjach zdjęciowych.

, , ,