Kobieta zasługuje na wyjątkowy czas tylko dla siebie. To czas, w którym liczysz się tylko Ty.  Kobieca sesja fotograficzna to zmysłowość, kobiecość i piękno zamknięte w kadrze. Fotografia kobieca to spojrzenia, gesty i subtelność, łącząc te wszystkie elementy otrzymujemy przepis na doskonałe zdjęcie.

Wykonując sesje sensualne zauważyłem, że wiele z pań przechodzi pewnego rodzaju metamorfozę, która odkrywa w nich drugie, kobiece wcielenie. I właśnie ta „nowa ja” zaskakuje pozującą kobietę, kiedy widzi rezultaty. Na sesję kobiecą, niezależnie czy będzie to portret czy sesja sensualna musisz przeznaczyć około 3-4 godzin wolnego czasu.

Przed sesją...

Każdą sesję poprzedza konsultacja telefoniczna lub on-line. Omawiamy na niej stylizacje, które podkreślą Twoje atuty oraz pasują do Ciebie i Twojej osobowości. Rozmawiamy także o kolorach, to niezwykle ważne, bo to jeden z tych elementów, które sprawiają, że czujesz się dobrze i swobodnie.

Konsultacja to czas, w którym poznajemy siebie, a także określasz swoje oczekiwania. Zadam Ci kilka pytań, a Twoje odpowiedzi na nie pozwolą mi przygotować się do sesji Twoich marzeń. Zawsze pomagam Ci w doborze najlepszej stylizacji, a także informuję, co musisz zabrać ze sobą na sesję.

Działamy. Dzień Twojej sesji.

To jest właśnie ten dzień, na który czekaliśmy. W dniu sesji sporo się dzieje, ale bez obaw, wszystko mam dobrze zaplanowane.  Nasze spotkanie rozpoczniemy od filiżanki kawy lub herbaty, podczas której rozmawiamy nie tylko o sesji, ale także o innych sprawach, poznamy się bliżej.

Wiem, że lubisz, gdy ktoś o Ciebie zadba, zajmie się Tobą i zrobi wszystko, abyś poczuła się pięknie. Dlatego współpracuję z profesjonalnymi wizażystkami i fryzjerkami, które są obecne na sesji dla Ciebie, dbają o Twoje dobre samopoczucie.

Druga część naszego spotkania należy do mnie. Przystępujemy do realizacji zdjęć. Czasami zapraszam Cię do monitora, gdzie sama możesz zobaczyć wstępny efekt naszej sesji. I wiesz co? To jest ten moment, w którym bardzo często obserwuje jak rośnie poczucie piękna i pewności siebie u moich modelek. Chciałoby się rzec – magia.

kobieca sesja zdjeciowa
kobiecy portret
fotografia sesnsualna

Po sesji...

Po zakończonej sesji oboje widzimy Twoją metamorfozę, wychodzisz ze studia jako piękna i pewna siebie kobieta. W następnym dniu po naszej sesji otrzymasz wiadomość z linkiem do Twojej prywatnej galerii online. Poproszę Cię o wybranie kadrów, które najbardziej się Tobie podobają. To Ty decydujesz o ilości zdjęć. Możesz wybrać ilość zdjęć przypisaną do Twojego pakietu, możesz dobrać dodatkowe ujęcia, a możesz także przejść na wyższy pakiet.

Wybrane przez Ciebie zdjęcia zostaną poddane obróbce, a gotowy produkt będziesz mogła pobrać na swój dysk. W tym momencie możesz również zdecydować o oprawie swojej sesji. Podczas naszego spotkania zaprezentuje Ci możliwości, będziesz mogła „na żywo” zobaczyć produkty:

– odbitki w różnych rozmiarach

– fotoksiażka i fotoalbum

– Zdjęcia wydrukowane w dużym formacie w formie obrazu na ścianę.

Wiadomo, że zdjęcia, które pobierzesz na swój dysk, mogą ulec zniszczenie wskutek awarii. Wydawałoby się, że to KATASTROFA. Ale nic z tych rzeczy. Każde Twoje zdjęcie jest u mnie zachowane w formie kopii bezpieczeństwa, którą bezpłatnie otrzymasz w przypadku utraty zdjęć.

fotografia kobieca

Mam nadzieję, że w tym krótkim artykule przekonałem Cię, że sesja zdjęciowa jest dla każdej kobiety. Nie musisz być modelką. Właściwie, to musisz zrobić jeden kro – zaufać mi i pozwolić sobie spełniać marzenia. Jesteś tego warta.

Zostaw po sobie ślad w komentarzu, a jeśli masz pytania, napisz lub zadzwoń do mnie. Chętnie na nie odpowiem.

Obudź w sobie kobiecość, nie odkładaj tego!!!