Dziecięce i rodzinne sesje zdjęciowe

Sesje dziecięce – na sesjach z dziećmi nastawiam się na dobrą zabawę, jest to główny cel, a zarazem sposób na piękne, naturalne zdjęcia.

Fotografia dziecięca to beztroska, cierpliwość i bezinteresowność dzieci (no dobra, może nie do końca, bo warto czasami dzieci przekupić czymś słodkim). Dzieciństwo przemija tak szybko, dlatego na zdjęciach staram się zatrzymać czas, tak, aby oglądająca osoba mogła wspomnieniami wrócić do słodkich minek, dziecięcych uśmiechów.

Dzieci to najbardziej naturalni modele, ale również bardzo wymagający. Trzeba im poświęcić dużo uwagi podczas sesji. Sesja zdjęciowa jest swojego rodzaju zabawą, w której dzieci są głównymi bohaterami. Podczas zdjęć z dziećmi ogromną rolę pełnią rekwizyty do sesji fotograficznych. Zawsze są one dostępne na moich sesjach, ale również proszę aby dzieci zabrały ze sobą ulubioną zabawkę, maskotkę, pluszaka. Dzieci uwielbiają pozować ze swoimi bohaterami.

Dziecięce sesje fotograficzne wykonuję w profesjonalnym studio fotograficznym w Gdańsku, w plenerze, a także podczas uroczystości rodzinnych typu roczek, urodziny lub inne okazje. Dzieci rosną tak szybko, dlatego zachęcam Was drodzy rodzice do korzystania z takich sesji, to jest bezcenna pamiątka na długie lata. Można do niej wracać za każdym razem, kiedy będziecie mieli na to ochotę.

A może i Wy sami oglądaliście wspólnie z rodzicami zdjęcia z dzieciństwa? Ile razy zapytaliście – „czy to ja?” . Takie zdjęcia zawsze przyprawiają o szybsze bicie serca, oddanie się chwili dziecięcej beztroski.

Skorzystaj z formularza kontaktowego, aby poznać ofertę sesji dziecięcych


, , ,