FAQ

Jak przygotować się do sesji?

Nie stresuj się. Z reguły przed sesją  ustalamy szczegóły odnośnie rodzaju sesji, miejsca wykonania oraz makijażu i stylizacji. Generalnie wszystko zależy od ilości osób biorących udział w sesji. Zawsze służę pomocą oraz wysyłam inspiracje dla danego rodzaju sesji.

Gdzie odbywają się sesje?

To zależy od rodzaju sesji. Mamy do wyboru kilka opcji.

  • plener – sesja na plazy, łące, w lesie lub w centrum miasta.
  • Studio fotograficzne
  • Apartament
  • U Ciebie w domu

Czy wizaż jest wliczony w koszt sesji?

Koszt wizażu nie jest ujęty w cenie sesji. Jeśli chciałabyś skorzystać z profesjonalnej wizażystki, a nie jesteś w stanie sama zorganizować – służę pomocą. Na stałe współpracuję z kilkoma wizażystkami. Cena makijażu waha się od 100-180 zł. Wszystko zależy od rodzaju sesji.

Co jeśli będzie brzydka pogoda na sesji w plenerze?

Jeśli planujemy sesję w plenerze, dużo zależy od warunków atmosferycznych. Biorę pod uwagę Twój komfort, dlatego zawsze jest możliwość przeniesienia sesji na inny termin lub organizujemy zdjęcia w studiu.

Na ile szybciej należy rezerwować sesję?

Czym szybciej – tym lepiej bo daje nam to elastyczny dobór terminu. Minimalny okres to około 2 tygodnie przed planowaną datą.

Ile czasu muszę przeznaczyć na sesję?

Jeżeli wybierasz sesję z wizażem, musisz przeznaczyć około 3-4 godzin. Sam makijaż trwa około 1 godziny. Czas trwania zdjęć uzależniony jest od wybranego pakietu.

Kiedy i w jakiej formie otrzymam zdjęcia?

Zdjęcia staram się oddawać najszybciej jak to jest możliwe. Maksymalny termin to około 7 dni od wykonania sesji. Ilość zdjęć oraz forma oddawanych zdjęć uzależniona jest od wybranego pakietu. W każdym pakiecie otrzymujecie wymienioną ilość obrobionych, gotowych do druku zdjęć w wysokiej jakości. Otrzymacie również drugi zestaw przeznaczony do publikacji w internecie.

Publikacja zdjęć w internecie, czy mogę?

Oczywiście że tak. Podpisujemy stosowną umowę dotyczącą publikacji zdjęć.

Czy mogę wykupić sesję w prezencie?

Tak, po wcześniejszym kontakcie ze mną otrzymasz  voucher z zaproszeniem na sesję, który możesz wręczyć innej osobie. Voucher jest ważny 90 dni od daty wystawienia.

Facebook
Facebook
Instagram