FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Znajdziesz tutaj odpowiedzi na najczęściej pojawiające się  pytania Jeśli nie ma tutaj odpowiedzi na Twóje pytanie – napisz do mnie – z przyjemnością odpowiem. Wystarczy kliknąć – Pytanie odnośnie sesji zdjęciowej

Nie stresuj się. Z reguły przed sesją ustalamy szczegóły odnośnie rodzaju sesji, miejsca wykonania oraz makijażu i stylizacji. Generalnie wszystko zależy od ilości osób biorących udział w sesji. Zawsze służę pomocą oraz wysyłam inspiracje dla danego rodzaju sesji.

To zależy od rodzaju sesji. Mamy do wyboru kilka opcji: plener – sesja na plaży, łące, w lesie lub w centrum miasta. Studio fotograficzne Apartament lub u Ciebie w domu

Koszt wizażu nie jest ujęty w cenie sesji. Jeśli chciałabyś skorzystać z profesjonalnej wizażystki, a nie jesteś w stanie sama zorganizować – służę pomocą. Na stałe współpracuję z kilkoma wizażystkami. Cena makijażu waha się od 50-180 zł. Wszystko zależy od rodzaju sesji.

Jeśli planujemy sesję w plenerze, dużo zależy od warunków atmosferycznych. Biorę pod uwagę Twój komfort, dlatego zawsze jest możliwość przeniesienia sesji na inny termin lub organizujemy zdjęcia w studiu.

Jeśli planujemy sesję w plenerze, dużo zależy od warunków atmosferycznych. Biorę pod uwagę Twój komfort, dlatego zawsze jest możliwość przeniesienia sesji na inny termin lub organizujemy zdjęcia w studiu.

Jeżeli wybierasz sesję z wizażem, musisz przeznaczyć około 3-4 godzin. Sam makijaż trwa około 1 godziny. Czas trwania zdjęć uzależniony jest od wybranego pakietu.

Zdjęcia staram się oddawać najszybciej jak to jest możliwe. Maksymalny termin to około 30 dni od wykonania sesji. Ilość zdjęć oraz forma oddawanych zdjęć uzależniona jest od wybranego pakietu. W każdym pakiecie otrzymujecie wymienioną ilość obrobionych, gotowych do druku zdjęć w wysokiej jakości. Otrzymacie również drugi zestaw przeznaczony do publikacji w internecie. Odbitki otrzymasz w ozdobnym pudełku. Jest możliwość otrzymania zdjęć na płycie DVD. Dostępna jest również bogata oferta albumów oraz fotoksiążek.

Tak, po wcześniejszym kontakcie ze mną otrzymasz voucher z zaproszeniem na sesję, który możesz wręczyć innej osobie. Voucher jest ważny 90 dni od daty wystawienia.

Oczywiście że tak. Podpisujemy stosowną umowę dotyczącą publikacji zdjęć.