Najczęstsze pytania

  Jak przygotować się do sesji ?
Nie stresuj się. Z reguły przed sesją ustalamy szczegóły odnośnie rodzaju sesji, miejsca wykonania oraz makijażu i stylizacji. Generalnie wszystko zależy od ilości osób biorących udział w sesji. Zawsze służę pomocą oraz wysyłam inspiracje dla danego rodzaju sesji.
  Gdzie odbywają się sesje ?
To zależy od rodzaju sesji. Mamy do wyboru kilka opcji. plener – sesja na plazy, łące, w lesie lub w centrum miasta. Studio fotograficzne Apartament U Ciebie w domu
  Czy profesjonalny makijaż jest wliczony w cenę sesji ?
Koszt wizażu nie jest ujęty w cenie sesji (z wyjątkiem pakietu MAX). Jeśli chciałabyś skorzystać z profesjonalnej wizażystki, a nie jesteś w stanie sama zorganizować – służę pomocą. Na stałe współpracuję z kilkoma wizażystkami. Cena makijażu waha się od 100-180 zł. Wszystko zależy od rodzaju sesji.
  Co jeśli będzie brzydka pogoda na sesji ?
Jeśli planujemy sesję w plenerze, dużo zależy od warunków atmosferycznych. Biorę pod uwagę Twój komfort, dlatego zawsze jest możliwość przeniesienia sesji na inny termin lub organizujemy zdjęcia w studiu.
  Na ile szybciej należy zarezerwować sesje ?
Czym szybciej – tym lepiej bo daje nam to elastyczny dobór terminu. Minimalny okres to około 2 tygodnie przed planowaną datą.
  Ile czasu muszę przeznaczyć na sesję ?
Jeżeli wybierasz sesję z wizażem, musisz przeznaczyć około 3-4 godzin. Sam makijaż trwa około 1 godziny. Czas trwania zdjęć uzależniony jest od wybranego pakietu.
  Kiedy i w jakiej formie otrzymam zdjęcia ?
Zdjęcia staram się oddawać najszybciej jak to jest możliwe. Maksymalny termin to około 7 dni od wykonania sesji. Ilość zdjęć oraz forma oddawanych zdjęć uzależniona jest od wybranego pakietu. W każdym pakiecie otrzymujecie wymienioną ilość obrobionych, gotowych do druku zdjęć w wysokiej jakości. Otrzymacie również drugi zestaw przeznaczony do publikacji w internecie. Odbitki otrzymasz w ozdobnym pudełku. Jest możliwość otrzymania zdjęć na płycie DVD.
  Publikacja zdjęć w internecie - czy mogę ?
Oczywiście że tak. Podpisujemy stosowną umowę dotyczącą publikacji zdjęć.
  Czy mogę wykupić sesje w prezencie ?
Tak, po wcześniejszym kontakcie ze mną otrzymasz voucher z zaproszeniem na sesję, który możesz wręczyć innej osobie. Voucher jest ważny 90 dni od daty wystawienia.