Jaki prezent wybrać na dzień babci i dziadka? Ze swojej strony zawsze będę Cię namawiał na sesję zdjęciową. Dlaczego?

Dlatego, że sam często zaglądam do własnych zdjęć, które mają już swoje lata. Kiedy je oglądam zawsze wracają wspomnienia, to jak podróż w czasie wywołująca niesamowite emocje. Właśnie dlatego zachęcam Cię do sesji zdjęciowej dla babci i dziadka, bo wiem, że zdjęcia z sesji będą Cię cieszyć po latach i tak samo jak ja odbędziesz swoją podróż w czasie.

Sesja na dzień babci i dziadka to nie tylko zdjęcia z dziadkami i wnukami, to także zdjęcia dla babci i zdjęcia dla dziadka, to piękne portrety dzieci, które wnuki mogą wręczyć dziadkom wraz z pięknymi życzeniami. Dzieci strasznie szybko rosną, zmieniają się, warto uwiecznić ich dzieciństwo na zdjęciach.

21 stycznia dzien babci i dziadka

Jak wygląda taka sesja?

Sesje na dzień babci i dziadka odbywają się w Pruszczu Gdańskim oraz Gdańsku. Serdecznie Cię zapraszam do studia, które przygotuję na tę okazję. Sesja studyjna to nie tylko statyczne, pozowane zdjęcia. Każda sesja studyjna to emocje, uśmiechy, ciepło rodzinne. W studio fotograficznym mogą powstać również naturalne ujęcia.

Jak przygotować się do sesji zdjęciowej?

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Wszystko zależy od tego, jaki efekt chcemy osiągnąć. Właśnie w tym celu jeszcze przed sesją przeprowadzam z Tobą konsultację telefoniczną lub mailową podczas której ustalamy wszystkie szczegóły, poznajemy się, a ja dodatkowo poznaję Twoje oczekiwania.

W trakcie konsultacji odpowiem na wszystkie Twoje pytania, doradzę bazując na własnym doświadczeniu.

Już teraz postaram się dać Ci kilka wskazówek odnośnie ubioru, które bardzo fajnie sprawdzą się podczas sesji z okazji dnia babci.

Jedną z takich wskazówek jest tonacja stroju. Nie ważne czy wybierzesz jasne kolory czy ciemne, ważne jest, aby były spójne dla wszystkich osób biorących udział w sesji.

Kiedy i jak zarezerwować termin na sesje zdjęciową?

Sesja z okazji dnia babci i dziadka odbywają się w dwóch lokalizacjach: w Pruszczu Gdańskim oraz Gdańsku. Skontaktuj się ze mną i ustal termin na sesję dla dziadków, a przekażę Ci wszystkie szczegóły lub ZAREZERWUJ ON-LINE !!!

Sesja z okazji dnia babci i dziadka w Pruszczu Gdańskim odbędą się 7 i 8 stycznia 2023. Zapraszam do zapisów.

A co po sesji? W jakiej formie otrzymam zdjęcia?

Pozwól, że po krótce przedstawię Ci cały proces:

  1. Po sesji otrzymasz login i hasło do swojej prywatnej galerii, gdzie będą oczekiwać na Ciebie zdjęcia, które wykonam podczas naszego spotkania. Spośród nich wybierzesz swoje ulubione. Ich ilość uzależniona jest od tego, jaki pakiet wybierzesz podczas rezerwacji.

 

2. Wybrane przez Ciebie zdjęcia zostaną poddane mojemu autorskiemu retuszowi, co z reguły zajmuje kilka dni. Kiedy Twoje zdjęcia będą gotowe, otrzymasz wiadomość i będzie je można pobrać na własny komputer.

3. Jeśli w pakiecie zawarte są odbitki, na tym etapie zlecane są profesjonalnej firmie do realizacji. Wszystkie odbitki zawsze wykonuję na wysokiej klasy jedwabistym papierze, dzięki któremu po latach nadal będą wyglądać jak w dniu, kiedy je otrzymasz.

4. Odbitki mogę wysłać kurierem a wskazany przez Ciebie adres lub możesz je odebrać osobiście w Starogardzie Gdańskim.

Zaproś dziadków na wspólną sesję zdjęciową lub wręcz im eleganckie zaproszenie. Jeśli chcesz takie otrzymać – napisz do mnie.

Zaproszenie na sesje zdjeciowa